Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Rambler's Top100

Добавить в Избранное

Сделать стартовой

Чернигов Форум cn.rolevaya.net

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Чернигов Форум cn.rolevaya.net » Женский форум » Де можна знайти каталог книг?


Де можна знайти каталог книг?

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Доброго дня. Подруга виїжджає в США, хочу подарувати щось від себе, так як вона любить читати, книга найкращий варіант, допоможете знайти?

0

2

Книга це завжди прекрасний подарунок, дуже цінний і несе сенс. У мене є для вас сайт hektqn на якому я завжди знаходжу, що почитати. Вибір дуже великий і навіть спочатку буде важко визначитись, але ви зможете знайти багато різних жанрів, рекомендую прочитати новели нові для мене книги і дуже захоплюючі.

0

3

Треба відштовхуватися від того, що саме ви хочете прочитати

0

4

Обожнюю читати перед сном, особливо поезію та вірші. Довго шукала сайт, але тепер знаю, що почитати українські вірші https://virshi.top/ можна в цій електронній бібліотеці. Великий вибір авторів різного періоду та на будь-яку тематику. Досить зручна електронна книгарня, обрати улюбленого вірша дуже просто. Не потрібно реєструватися, все відкривається онлайн і цілком безкоштовно.

0

5

Смотря что именно Вы хотите подарить и что она предпочитает читать. У меня сестра очень любит читать психологию, социологию, философию, по этому я когда ей дарю книги - выбираю именно это направление. На новогодние праздники я ей подарил аж 6 томов, где основы социологии рассказывается. Она очень осталась довольна, прочитала буквально за месяц их. Думаю тоже взять у нее почитать)

0


Вы здесь » Чернигов Форум cn.rolevaya.net » Женский форум » Де можна знайти каталог книг?