Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Rambler's Top100

Добавить в Избранное

Сделать стартовой

Чернигов Форум cn.rolevaya.net

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Чернигов Форум cn.rolevaya.net » Поиск » Хто може підказати по пошуку людини?


Хто може підказати по пошуку людини?

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

От мені потрібно знайти людину по прізвищу і імені. Як це можна реалізувати, ці дані можут бути у вільному доступі?

0

2

Денис Рогов написал(а):

От мені потрібно знайти людину по прізвищу і імені. Як це можна реалізувати, ці дані можут бути у вільному доступі?

А що таке справді можливо? Я й не знав. Якщо дійсно є такі ресурси, мені вони потрібні. Є люди про яких треба дізнатися більше, ніж вони про себе говорять.

0

3

Денис Рогов написал(а):

От мені потрібно знайти людину по прізвищу і імені. Як це можна реалізувати, ці дані можут бути у вільному доступі?

Розумію про що ви. Для прикладу, залишу вам сторінку Сканбі https://scanbe.io/ru/people/m/l/melnik/ … danilovich - ось можете подивитися як здійснюється пошук по прізвищу й імені на цьому сайті. Сервіс збирає дані з різних баз даних по Україні про громадян, тому тут найповніша і вірна інформація є про кожного. Дані про людину яку шукаєте будуть відіслані вам на пошту у вигляді звіту.

0


Вы здесь » Чернигов Форум cn.rolevaya.net » Поиск » Хто може підказати по пошуку людини?