Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Rambler's Top100

Добавить в Избранное

Сделать стартовой

Чернигов Форум cn.rolevaya.net

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Скло або плівка.

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

У мене питання, що краще на Айфон плівка чи сікло. Скло коштує недешево, і ось я думаю, чи варто витрачати на це гроші? Чи є сенс у цьому склі?

Отредактировано ПетрЗорянов (2022-11-07 14:45:46)

0

2

Єдине, що можу сказати, що плівка не б'ється, а як вона захищатиме скло – невідомо. У мене скло стоїть, я Айфоном  користуюся акуратно, у мене він не падає.

Отредактировано ИринаВасильева (2022-11-07 14:46:23)

0

3

Плівка з часом дряпається від чохла і пальця - начебто і непомітно, а коли зняв ее, щоб замынити, то яскравість і контрастність помітно збільшилися, при цьому на нової наклейці - не змінилися. Тобто, «деградація» очевидна. Зі склом такого ефекту не помітив.

Отредактировано РоманМоисеев (2022-11-07 14:48:35)

0

4

Бачите, скільки людей, стільки й думок. Я, наприклад, працюю на будівництві, і телефони часто у мене падають. І я собі вибираю плівку, т.к. скло дає сильні тріщини. Я ось тут купую плівку https://cma.ua/uk/zaschytnye-plenky-dlya-iphone  і сам її клею. У ютубі подивився і відео та навчився.

Отредактировано ШипинВладислав (2022-11-07 14:49:00)

0

5

Мне кажется стекло более надёжній вариант нежели плёнка....

0

6

ПетрЗорянов написал(а):

У мене питання, що краще на Айфон плівка чи сікло. Скло коштує недешево, і ось я думаю, чи варто витрачати на це гроші? Чи є сенс у цьому склі?

Плёнка ваш телефон не будет защищать настолько надёжно, как это может сделать стекло! Поэтому решение, как по мне, очевидно - берите стекло и тогда сможете спокойно пользоваться своим гаджетом и он будет в полной безопасности. Я на свой iPhone стекло вот где подбирал https://icoola.ua/ru/ . Клеил его сам, мне в этом никто не помогал, так как уже есть опыт в подобных делах)) Телефон уже несколько падений переживал и ни стеклу ничего не было, ни самому смартфону!

0